Житловий Комплекс Авангард показати на мапі
(044) 390-30-86
м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 95

Новини

27.07 2015

Програма лояльності “Заробляйте разом з нами”!

Потрібне нежитлове приміщення, але немає змоги одразу сплатити його повну вартість? Ми вам допоможемо!

З 24 липня 2015 року діє програма підтримки українського бізнесу “Заробляйте разом з нами!”*, яка направлена на розвиток довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин між Інвестором та корпорацією «УКРБУД» і групою компаній «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Умови програми:

  • Перший внесок становить 50% від поточної вартості об’єкту інвестування на момент укладення Договору куплі-продажу майнових прав;
  • Залишок невикуплених квадратних метрів Ви сплачуєте рівними частинами після введення будинку в експлуатацію** протягом 2 років.

В житловому комплексі «Авангард» запроектовані нежитлові приміщення площею від 142,55 до 161,00 кв.м. Переглянути планування та вартість Ви можете в розділі «Нежитлові приміщення».

Для отримання більш детальної інформації, ми запрошуємо Вас до центрального відділу продажу:

м. Київ, вул. Марини Раскової, 23,
1-й поверх
тел.: (044) 390-30-86

Перелік житлових комплексів, які приймають участь в програмі лояльності  “Заробляйте разом з нами”! на сайті: ub.com.ua.


* Програма дійсна для окремих нежитлових приміщень. Інформація про нежитлові приміщення на які розповсюджується програма, надається у відділі продажу. Кількість нежитлових приміщень обмежена. Знижки та спеціальні умови за іншими пропозиціями не сумуються.
** Вартість невикуплених кв.м. розраховується виходячи з поточної вартості кв.м на момент введення будинку в експлуатацію.