Житловий Комплекс Авангард показати на мапі
(044) 390-30-86
м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 95

Про комплекс

Житловий комплекс «Авангард» — це сучасний 25 -ти поверховий будинок, який розташується на проспекті 40-річчя Жовтня, 95 у Голосіївському районі Києва. Ця новобудова біля парку «Голосіївський» відповідає всім вимогам сучасної, людини, виділяється ефектним зовнішнім виглядом і м’якою палітрою кольорів фасаду. Все це в поєднанні з поліпшеними, продуманими до найменших деталей плануваннями квартир.

Проектом передбачено наявність підземного паркінгу для власників автомобілів. А якщо Ви віддаєте перевагу користуватися міським транспортом — до Ваших послуг станція метро «Виставковий центр» в 10 хвилинах ходьби і безліч маршрутних таксі, які доставлять Вас за кілька хвилин до центру Києва, за 20 хвилин — в аеропорт Жуляни або будь-яку іншу точку міста і передмістя .

Крім затишних квартир і зручного розташування перевагою при виборі квартири в житловому комплексі «Авангард» є розвинена інфраструктура. Все необхідне для життя сучасного, люблячого комфорт людини поруч — парк «Голосіївський», школи, дитячі садочки, супермаркети і культурно-розважальні центри, лікарні, аптеки, відділення банків, кафе і ресторани.

Приймаючи рішення купити квартиру в ЖК «Авангард», Ви робите крок до затишного, комфортного і щасливого життя!

Початок робіт: ІІІ квартал 2013 року
Закінчення робіт: введено в експлуатацію.