Житловий Комплекс Авангард показати на мапі
(044) 390-30-86
м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 95

Архітектурні особливості

Житловий комплекс «Авангард» — це сучасний 25-ти поверховий будинок, побудований за новітніми технологіями. Фундамент — залізобетонні палі буро-ін’єкційного типу, а несучі конструкції  — монолітний залізобетонний каркас. ЖК «Авангард» — це нові технології будівництва та індивідуальний підхід до проектування будівлі, більш зручні та комфортні планування квартир, можливість перепланування, безшумні ліфти, тепло- і звукоізоляція, сучасна протипожежна система, та інженерне обладнання.

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера — компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани — обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори — обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss — світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

Оздоблення квартир:

 • Вхідні двері в квартири: металеві, протиударні;
 • Вікна та балконні двері: металопластикові;
 • Підлога: в житлових кімнатах, кухнях, холах — стяжка під укладку покривного шару, на лоджіях — бетонна; в санвузлах — гідроізоляція. Оздоблення місць загального користування:
 • Стіни: фарбування водоемульсійними фарбами;
 • Підлога: ліфтових холів і коридорів — керамічна плитка; сходові клітки — бетонна;
 • Стелі: фарбування водоемульсійними фарбами.

Інженерне обладнання житлового будинку і квартир:

 • Централізоване опалення та гаряче водопостачання;
 • У квартирах — радіатори опалення;
 • Автоматичні установки пожежної сигналізації в ліфтових холах і коридорах будинку;

Загально- будинкові лічильники: електролічильник, холодної води, гарячої води, тепло лічильник.

Квартирні лічильники: електролічильник, холодної та гарячої води, місце для установки тепло лічильника.

Благоустрій території :

 • Зовнішнє освітлення — світильники на опорах;
 • Проїзди і тротуари — асфальтобетон;
 • Озеленення території, дитячі та спортивні майданчики